Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty wewnętrzne
W naszej ofercie znajdują się aluminiowe gabloty ogłoszeniowe przeznaczone do ekspozycji różnego rodzaju informacji, ofert, plakatów i reklam wewnątrz budynków użyteczności publicznej, na klatkach schodowych wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, korytarzach szkół czy przedsionkach kościołów. Trwałe i eleganckie konstrukcje wykonane z atestowanego aluminium doskonale komponują się w każdym wnętrzu a możliwość wykonania gabloty malowanej pozwala na idealne dopasowanie tablicy do kolorystyki pomieszczenia. Jako producent gablot informacyjnych oferujemy szeroki wybór konstrukcji ogłoszeniowych dzięki czemu mogą Państwo z łatwością wybrać taką, która w największym stopniu spełni Wasze oczekiwania. W przypadku tablic wewnętrznych oferujemy kilka rodzajów do wyboru, tj. z przesuwnymi szybami, otwieranych jedno- i dwuskrzydłowo oraz dzielonych na część otwartą i zamkniętą. Ten ostatni rodzaj jest bardzo chętnie wybierany przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe jak i zarządców nieruchomościami. Możliwość zamontowania oświetlenia LED sprawia, że nasze produkty świetnie sprawdzą się w każdym miejscu, nawet najbardziej zaciemnionym. Opcje dodatkowe w przypadku gablot wewnętrznych to: wymiana podłoża na korkowe lub tekstylne, zamiana szkła hartowanego na plexi lub poliwęglan, malowanie proszkowe profili, itp.

Zachęcamy więc do zapoznania się z pełną ofertą. Jeśli mają Państwo pytania lub pewne wątpliwości, warto skontaktować się z naszymi konsultantami.


Gabloty szkolne wysokiej jakości

Gabloty wewnętrzne z naszej kolekcji znakomicie nadają się do szkół – można wyeksponować w nich ogłoszenia, plakaty dotyczące nadchodzących wydarzeń, plany lekcji czy informacje o działających kołach naukowych. Świetnie sprawdzą się też w pokoju nauczycielskim, gdzie pomogą rozpowszechniać ważne informacje wśród grona pedagogicznego czy wygodnie wywiesić grafik dyżurów. Gabloty szkolne firmy Arabeska są wykonane z ogromną starannością i dbałością o bezpieczeństwo. Dlatego nie mają one żadnych wystających elementów, które mogłyby zranić uczniów podczas przerwy, i są wyposażone w szyby ze szkła hartowanego, które jest aż 5 razy bardziej odporne niż zwykła szyba. Zamówisz u nas zarówno modele całkowicie zamykane, jak i częściowo zamykane, w których połowa pozostaje do dyspozycji uczniów i pozwala im dzielić się ze sobą komunikatami. Gabloty dostarczamy całkowicie złożone, aby łatwo można było zamontować w każdych warunkach. Mogą one mieć zamontowaną tablicę magnetyczną, korkową lub tekstylną – w zależności od życzenia klienta.

Gabloty kościelne – zobacz modele

Gabloty ogłoszeniowe możesz też z powodzeniem zamontować w przedsionkach kościołów, aby umieścić w nich intencje mszalne, nekrologi parafian, informacje o akcjach, pielgrzymkach czy spotkaniach. Możesz zdecydować się na nowoczesną gablotę z certyfikowanego aluminium, która cechuje się prostym designem i dużą funkcjonalnością lub postawić na klasykę w postaci drewnianej tablicy, aby lepiej dopasować gablotę do wnętrza kościoła. W przypadku obu typów gablot możemy na życzenie klienta wprowadzić oświetlenie LED, dzięki któremu komunikaty będą dobrze widoczne nawet w półmroku, który zazwyczaj panuje w przedsionkach. Wszystkie gabloty są wyposażone w uszczelki, które gwarantują, że do środka nie dostanie się wilgoć, kurz ani drobne owady, więc produkty nie wymagają częstego czyszczenia i na wiele lat pozostają w znakomitym stanie.

Gabloty na klatki schodowe i do holu

Na klatkach schodowych w blokach, kamienicach czy apartamentach gablota ogłoszeniowa to niemal niezbędny element wyposażenia, dzięki któremu na bieżąco można informować mieszkańców o zebraniach wspólnoty czy spółdzielni mieszkaniowej, planowanych kontrolach liczników czy okresowych przeglądach instalacji. To też znakomita przestrzeń, by powiesić reklamy wydarzeń odbywających się w okolicy czy planowanych inicjatyw. Dlatego w naszej kolekcji nie mogło zabraknąć gablot na klatki, które spełniają potrzeby mieszkańców i administracji budynków. W takich warunkach doskonale sprawdzają się gabloty z aluminiowymi profilami i hartowanym szkłem, częściowo zamykane. W ten sposób zyskujesz połowę tablicy do celów administracyjnych, do której nie mają dostępu niepowołane osoby, i drugą połowę do użytku mieszkańców. Dzięki temu masz pewność. że ważne informacje nie zostaną zdjęte lub zasłonięte przez inne, a mieszkańcy nadal mogą dzielić się ze sobą komunikatami.

Kup gablotę ogłoszeniową już teraz!

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, trwałych i estetycznych gablotach ogłoszeniowych, nasza firma będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Działamy na rynku od 30 lat, dzięki czemu znakomicie poznaliśmy potrzeby naszych klientów i mamy doświadczenie, które pozwala nam uniknąć błędów w produkcji. Jednocześnie jednak stale dbamy o unowocześnianie procesu produkcji i zakup najnowszych maszyn, aby nasze produkty były zgodne z obecnymi standardami, ale też atrakcyjne cenowo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty, nasi konsultanci chętnie udzielą Ci wszelkich informacji – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i uzyskaj profesjonalną pomoc w całym procesie zakupowym.

do góry
Powered by simk