Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty przesuwne
Wewnętrzne gabloty przesuwne umożliwiają wywieszanie ogłoszeń w bezpieczny i prosty sposób. Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia w postaci zamka na klucz dostęp do zawartości mają tylko osoby upoważnione a zamieszczone wewnątrz ogłoszenia nie zostaną zerwane. Przesuwane fronty szklane pozwalają szybko odsłonić wewnętrzną płytę magnetyczną/korkową/tekstylną i przymocować na niej ogłoszenie. Gablota przesuwana świetnie sprawdzi się w szkołach, urzędach miejskich, wspólnotach lokatorskich, spółdzielniach mieszkaniowych oraz innych miejscach użytku publicznego.

Informacje podstawowe:
 • szyby przesuwne, poruszające się w aluminiowych prowadnicach na rolkach mosiężnych,
 • profile aluminiowe, anodowane na srebrny kolor,
 • mocne bezpieczne szkło hartowane gr. 4 mm z certyfikatem,
 • zamykana zamkiem,
 • płyta wewnętrzna magnetyczna w kolorze białym (mocowanie ogłoszeń za pomocą dołączonych magnesów),
 • gablota dostarczona do klienta całkowicie złożona i bezpiecznie zapakowana.

Jako producent gablot ogłoszeniowych oferujemy wiele opcji wykonania!


Opcje dodatkowe:
 • możliwość konfiguracji dowolnych wymiarów,
 • malowanie proszkowe profili w dowolnym kolorze z palety RAL,
 • płyta wewnętrzna magnetyczna w innych, podstawowych kolorach,
 • wymiana płyty magnetycznej na korkową w kolorze standardowym lub tekstylna w podstawowych kolorach,
 • podświetlenie wewnętrzne LED (konieczne pogrubienie profilu do 6 cm),
 • napis, logo, po przesłaniu projektu.

Przykładowe wymiary gablot:
ilość kartek A4
wymiar zewn. w cm (szer. x wys. x gr.)

8
100 x 80 x 3

10
120 x 80 x 3

12
140 x 80 x 3

16
160 x 80 x 3

18
140 x 100 x 3


Wykonujemy również gabloty na indywidualne zamówienia.


Tablice przesuwne

Polecamy tablice przesuwne marki Arabeska, do montażu wewnętrznego w różnego rodzaju pomieszczeniach. Szklane gabloty z przesuwnymi szybami są wyposażone w rolki na prowadnicach. Rozwiązanie jest łatwe w obsłudze i pozwala na bezproblemowe przesuwanie szyb. W ofercie mamy również gabloty wewnętrzne otwierane przesuwnie do góry. Wariant z przesuwaną szybą umieszczoną w mosiężnych rolkach jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które sprawdza się w wielu sytuacjach. Tablice przesuwne warto zwłaszcza polecić do montażu w ciasnych korytarzach i małych pomieszczeniach, w których brakuje miejsca, by otworzyć gablotę na oścież. Tablice otwierane na bok potrzebują nieco więcej przestrzeni, za to zapewniają swobodny dostęp do całej powierzchni tablicy i są bardzo komfortowe w obsłudze, ale też droższe. 

Producent gablot szklanych 

Jako producent gablot szklanych zawsze staramy się jak najlepiej dopasować nasze produkty do potrzeb klientów. W odpowiedzi na wymagania szkół oraz świetlic wiejskich powstały gabloty szklane zamykane poprzez przesuwanie szyb. Ze względu na wąskie korytarze w szkołach na tablicach przesuwnych wywieszanie ogłoszeń odbywa się w bezpieczny i prosty sposób nawet podczas przerwy szkolnej, gdy dzieci korzystają z korytarza. Tego typu tablice często znajdują zastosowanie również w kościołach czy przy urzędach. Gabloty, witryny i tablice przesuwne to popularne produkty w asortymencie firmy Arabeska. Oferujemy typowe szklane gabloty oraz niestandardowe rozwiązania, które realizujemy na podstawie indywidualnych projektów. Istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie lub mailowo na gabloty i witryny o zróżnicowanej wielkości i nietypowym kształcie. Równolegle istnieje opcja zamontowania wyposażenia dodatkowego (oświetlenie LED, zamek patentowy). Nietypowe gabloty szklane producent przygotowuje na indywidualne zamówienia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i skorzystania z profesjonalnej pomocy w wyborze odpowiednich produktów. Warto również odwiedzić nasz sklep internetowy! 
SZYBKIE ZAPYTANIE O AKTUALNĄ CENĘ

MASZ LEPSZĄ CENĘ? Dopasujemy się do niej!
MASZ MNIEJSZY BUDŻET? Dopasujemy odpowiednią gablotę!
Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższej cenie producenta - kupuj od sprawdzonej firmy!

do góry
Powered by simk