Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty zewnętrzne
Nasze aluminiowe gabloty ogłoszeniowe/informacyjne zewnętrzne perfekcyjnie sprawdzą się na stacjach kolejowych PKP, przed sklepami i punktami usługowymi, spółdzielniami, kościołami czy urzędami. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że zachowują swoją estetykę oraz funkcjonalność nawet przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Wykonujemy gabloty ogłoszeniowe/informacyjne z profili aluminiowych anodowanych zaprojektowanych przez specjalistów na wyłączność naszej firmy. Bogate doświadczenie, wieloletnia produkcja oraz specjalistyczne szkolenia kadrowe pozwoliły nam stworzyć produkt wysokiej klasy oraz wyeliminować wady ”starych” konstrukcji - zostawiając tym samym konkurencję daleko w tyle.

Brak plastikowych głowic, które rozszczelniają gablotę oraz odbarwiają się po długiej ekspozycji na zewnątrz oraz aluminiowy zawias scalony w ramę gabloty zewnętrznej sprawiają, że gablota jest szczelna i trwała w użytkowaniu. Zastosowany w naszych produktach zamek na klucz z funkcją gałki jest w 100% antykorozyjny i produkowany w uznanej na całym świecie firmie brytyjskiej. W tablicach zewnętrznych stosujemy przeszklenie ze szkła hartowanego o gr. 4mm z certyfikatem dzięki czemu informacje i ogłoszenia będą bardziej widoczne przez długi czas. Standardowym podłożem wykorzystywanym w gablotach informacyjnych zewnętrznych jest płyta magnetyczna wykonana z blachy cynkowanej i malowanej proszkowo na kolor biały. Produkty wolnostojące są wyposażone w dwa solidne słupki aluminiowe.

Jako producent gablot posiadamy szeroką ofertę gablot zewnętrznych w przystępnej cenie. Wykonujemy tablice ogłoszeniowe/informacyjne: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, wiszące oraz wolnostojące. Istnieje również możliwość modyfikacji wymiarów podanych na naszej stronie, zmiany koloru profili (gabloty malowane proszkowo), zamontowanie oświetlenia LED (gabloty podświetlane), zamontowanie fryzu z logo, herbem gminy i napisem, wykonanie napisu na blasze magnetycznej, i wiele innych.

Nasze produkty wykonywane z wysokiej jakości aluminium charakteryzują się oryginalnym, estetycznym designem, który od razu przyciąga wzrok i zaprasza przechodniów do zapoznania się z aktualnymi informacjami czy ofertami. Oferujemy Państwu ekskluzywny produkt, jedyny w swoim rodzaju (wzór konstrukcji gablot ogłoszeniowych, które produkujemy jest zastrzeżony na wyłączność naszej firmy) . Warto skorzystać z naszej propozycji. Wycena/oferta nawet w 10 min! Gwarancja najniższej ceny!!!

Gabloty wolnostojące i wiszące

Wśród gablot zewnętrznych znajdziesz zarówno modele wiszące, jak i wolnostojące, wyposażone w aluminiowe słupki, które są dokręcane do konstrukcji. Dlatego możesz u nas wybrać zarówno produkty, które będą znajdowały się bezpośrednio przy budynkach użyteczności publicznej, jak i takie, które można umieścić w dowolnym miejscu – na przykład na placach, przy cmentarzach, kościołach, w parkach czy na skwerkach. Produkty te mogą też z powodzeniem służyć jako gabloty sołeckie, umieszczane w centralnych miejscach wsi, by przekazywać mieszkańcom ważne informacje dotyczące samorządu, lokalnych inicjatyw i spotkań. Mamy również doświadczenie w tworzeniu gablot zewnętrznych dla PKP, służących eksponowaniu rozkładu jazdy i komunikatów na dworcach oraz peronach. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, wykonując produkty ściśle według ich instrukcji, aby spełnić wszystkie wymagania, które stawiane są przed tego typu tablicami informacyjnymi.

Gabloty zewnętrzne – nowoczesność i niezawodność

Tworząc gabloty zewnętrzne, które z zasady narażone są na działanie niesprzyjających czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg, silny wiatr czy skrajne temperatury, przykładamy ogromną wagę do wszystkich detali, które decydują o trwałości produktów. Profile gablot wolnostojących i wiszących wykonujemy z wysokiej klasy certyfikowanego aluminium, natomiast szyby z hartowanego szkła, które wykazuje pięć razy większą twardość niż standardowa szyba. Wszystkie produkty są wyposażone w system scalonych aluminiowych zawiasów niewidocznych z zewnątrz, dzięki czemu gabloty nie tylko prezentują się estetycznie, ale też są pozbawione elementów, mogących ulegać korozji. Jedyne “dodatkowe” elementy tablic, czyli zamki, wykonywane są przez sprawdzonego producenta, przystosowane do montażu na zewnątrz i w pełni nierdzewne. Solidna konstrukcja gablot wolnostojących sprawia, że są one odporne na wichury, burze czy śnieżyce. Dodatkowo gabloty zewnętrzne charakteryzują się bardzo dużą szczelnością – mają zamontowane cztery uszczelki, które nie dopuszczają do środka wilgoci, wody, kurzu ani drobnych owadów, dzięki czemu tablica pozostaje w dobrym stanie przez długie lata i nie wymaga częstego czyszczenia.

Zamów gabloty zewnętrzne od sprawdzonego producenta

Szukasz gablot zewnętrznych wolnostojących lub wiszących? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by zyskać produkty, które w pełni spełnią Twoje oczekiwania. Firma Arabeska działa na rynku już od 30 lat i może pochwalić się wieloma realizacjami w całym kraju. Wykonujemy zarówno typowe modele, jak i oryginalne projekty tworzone na indywidualne zamówienie. Mając na koncie tysiące wykonanych produktów, potrafimy doskonale zrozumieć oczekiwania naszych klientów i tworzyć funkcjonalne konstrukcje dostosowane do warunków, w których są używane. Stale dbamy też o rozwój firmy, dokształcanie się i zakup nowoczesnych maszyn, by nieustannie ulepszać produkty, zachowując przy tym jednak konkurencyjne ceny. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej na temat naszych realizacji, oferty czy możliwości, jakie oferujemy, skontaktuj się z naszym konsultantem – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! A może chcesz od razu dokonać zamówienia? Napisz do nas wiadomość e-mail, zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej, podając podstawowe dane dotyczące liczby i rodzaju produktów, które Cię interesują.


W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.do góry
Powered by simk