Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty zewnętrzne
Nasze aluminiowe gabloty ogłoszeniowe/informacyjne zewnętrzne perfekcyjnie sprawdzą się na stacjach kolejowych PKP, przed sklepami i punktami usługowymi, spółdzielniami, kościołami czy urzędami. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że zachowują swoją estetykę oraz funkcjonalność nawet przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Wykonujemy gabloty ogłoszeniowe/informacyjne z profili aluminiowych anodowanych zaprojektowanych przez specjalistów na wyłączność naszej firmy. Bogate doświadczenie, wieloletnia produkcja oraz specjalistyczne szkolenia kadrowe pozwoliły nam stworzyć produkt wysokiej klasy oraz wyeliminować wady ”starych” konstrukcji - zostawiając tym samym konkurencję daleko w tyle.

Brak plastikowych głowic, które rozszczelniają gablotę oraz odbarwiają się po długiej ekspozycji na zewnątrz oraz aluminiowy zawias scalony w ramę gabloty zewnętrznej sprawiają, że gablota jest szczelna i trwała w użytkowaniu. Zastosowany w naszych produktach zamek na klucz z funkcją gałki jest w 100% antykorozyjny i produkowany w uznanej na całym świecie firmie brytyjskiej. W tablicach zewnętrznych stosujemy przeszklenie ze szkła hartowanego o gr. 4mm z certyfikatem dzięki czemu informacje i ogłoszenia będą bardziej widoczne przez długi czas. Standardowym podłożem wykorzystywanym w gablotach informacyjnych zewnętrznych jest płyta magnetyczna wykonana z blachy cynkowanej i malowanej proszkowo na kolor biały. Produkty wolnostojące są wyposażone w dwa solidne słupki aluminiowe.

Jako producent gablot posiadamy szeroką ofertę gablot zewnętrznych w przystępnej cenie. Wykonujemy tablice ogłoszeniowe/informacyjne: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, wiszące oraz wolnostojące. Istnieje również możliwość modyfikacji wymiarów podanych na naszej stronie, zmiany koloru profili (gabloty malowane proszkowo), zamontowanie oświetlenia LED (gabloty podświetlane), zamontowanie fryzu z logo, herbem gminy i napisem, wykonanie napisu na blasze magnetycznej, i wiele innych.

Nasze produkty wykonywane z wysokiej jakości aluminium charakteryzują się oryginalnym, estetycznym designem, który od razu przyciąga wzrok i zaprasza przechodniów do zapoznania się z aktualnymi informacjami czy ofertami. Oferujemy Państwu ekskluzywny produkt, jedyny w swoim rodzaju (wzór konstrukcji gablot ogłoszeniowych, które produkujemy jest zastrzeżony na wyłączność naszej firmy) . Warto skorzystać z naszej propozycji. Wycena/oferta nawet w 10 min! Gwarancja najniższej ceny!!!

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.do góry
Kontakt
P.H.U-P "Arabeska" Łukasz Beśka
85-181 Bydgoszcz,
ul. Rypińska 18,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel.: 52 322 39 88
Mobile: 517 841 121
E-mail: biuro@gabloty-arabeska.pl
Powered by simk