Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

O firmie"Arabeska" jest rodzinną firmą z ponad 30-letnią tradycją.


Szeroka wiedza i ogromne doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług.
Jesteśmy największym w Polsce producentem gablot ogłoszeniowych oraz aluminiowych witryn reklamowych.
Zajmujemy się produkcją konstrukcji wewnętrznych i zewnętrznych, wyróżniających się odpornością na warunki atmosferyczne.
Każdy produkt, który Państwu oferujemy opiera się o najnowocześniejsze systemy aluminiowe. Śledzimy światowe trendy i stale rozbudowujemy naszą ofertę, wzbogacając ją o nowe technologie.

Strategia naszej firmy od 1983 roku oparta jest na konsekwentnym rozwoju produktów i usług.

Misja:
Dzięki wysokiej jakości produktów i usług budować silne i trwałe relacje biznesowe z Klientami.

Wizja:
Stać się europejskim liderem w produkcji gablot ogłoszeniowych.

Wartości:
PROFESJONALIZM - doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy działu obsługi klienta, produkcji oraz montażyści. Sprawnie wykonane usługi w przyjaznej atmosferze, produkty stworzone z najlepszych gatunkowo materiałów.

PASJA – przekazywana przez seniora naszego rodu. Pracownicy Arabeski to również nieprzypadkowi ludzie. Wyznajemy zasadę: "zawsze lubić to, co się robi".

ZORIENTOWANIE NA CEL – głównym celem naszej firmy jest spełnienie wszelkich oczekiwań oraz potrzeb naszych Klientów

NOWOCZESNOŚĆ – opierająca się na trwałych fundamentach tradycji oraz doświadczenia. Konsekwentnie udoskonalane systemy produkcyjne, ciągłe inwestycje w nowe technologie, podejmowanie się nowych wyzwań.

Bliska współpraca z zarządcami nieruchomości, wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi, biurami i urzędami, szkołami, kościołami, jak również innymi instytucjami państwowymi i prywatnymi.

Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
do góry
Powered by simk