Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty aluminiowe


Od wielu lat przygotowujemy rozwiązania, które pomagają naszym Klientom w czytelny, przejrzysty i jednocześnie elegancki sposób przekazywać informacje. Od początku istnienia naszej firmy doskonalimy naszą ofertę, przekształcając ją zgodnie ze zmieniającymi się trendami oraz dostosowując do oczekiwań Klientów. Zawsze mamy na uwadze to, aby w efektywny sposób łączyć elegancję z funkcjonalnością. Rezultatem tych starań jest ciągle rozbudowywany katalog produktów, który bez wątpienia sprosta Państwa wymaganiom.

Poznaj zalety naszych rozwiązań

O zaletach, którymi zachwycają nas gabloty aluminiowe, można by mówić wiele. My jednak pragniemy skupić się na konkretach i przedstawić Państwu listę niepodważalnych argumentów, które – mamy nadzieję – przekonają Państwa do sięgnięcia po nasze propozycje.

1. Uniwersalność

Dzięki temu, iż kształt, forma oraz wykończenie gablot aluminiowych odpowiada współczesnym trendom, można je stosować niemal wszędzie. Doskonale wkomponują się zarówno we wnętrza zachowane w stylu tradycyjnym, jak i te nowoczesne, awangardowe. Bez problemu można korzystać z ich funkcjonalności tak w obiektach użyteczności publicznej, szkołach, placówkach oświatowych, jak i urzędach, kościołach, budynkach administracyjnych, klatkach schodowych oraz przestrzeni handlowej. Niezależnie od tego, dla jakiej przestrzeni i jakiego otoczenia poszukują Państwo eleganckiej i dopasowanej tablicy informacyjnej – bez wątpienia nasz produkt będzie w stanie sprostać tym wymaganiom.

2. Funkcjonalność

Celem zastosowania nowoczesnych gablot aluminiowych jest przede wszystkim możliwość estetycznego i czytelnego przedstawiania informacji. Taka forma komunikacji pozwoli na jej usprawnienie oraz bieżące informowanie wszystkich interesantów o wszelkich zmianach organizacyjnych, wydarzeniach, czy też innych kwestiach związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy. W ten sposób gabloty ogłoszeniowe przysłużą się optymalizacji oraz znacznemu usprawnieniu komunikacji wewnątrzfirmowej czy też wewnątrzinstytucjonalnej.

3. Trwałość

Decydując się na zakup nowoczesnej tablicy informacyjnej pragniemy, by przez wiele lat służyła nam ona swoją funkcjonalnością. W tym przypadku modele korkowe bądź tez tradycyjne rozwiązania nie zdają egzaminu. Ich intensywna eksploatacja prowadzi do zniszczenia, co znacząco wpływa na estetykę tablicy. Jednak w przypadku gablot aluminiowych takiego problemu nie ma. Wykonane one zostały z niezwykle odpornych na eksploatację materiałów, dzięki czemu nawet częste użytkowanie nie jest w stanie niekorzystnie wpłynąć na ich wygląd. Taki atut oznacza również mniejsze koszty dla firmy lub instytucji korzystającej z naszych gablot – wiąże się to z brakiem konieczności wymiany zniszczonych tablic informacyjnych na nowe.

Wytrzymałość naszych realizacji to również efekt zastosowania najlepszych materiałów oraz starannie przemyślanej konstrukcji. Dzięki temu produkty te pozostają odporne zarówno względem potencjalnych czynników mechanicznych, jak również wilgoci (dotyczy to przede wszystkim modeli przygotowanych do montażu zewnętrznego).

4. Elegancja

Z trwałością, na którą zawsze zwracamy szczególną uwagę, wiąże się również elegancja – atrakcyjny wygląd, który przez wiele lat może wzbogacać wnętrza korytarzy, przedsionków, holi, sal etc. Dzięki niej jesteśmy w stanie uczestniczyć we współtworzeniu pozytywnego wizerunku Państwa działalności oraz możemy pomagać w atrakcyjnym przekazywaniu niezbędnych informacji.

5. Cena

Nie mamy żadnej wątpliwości, że decydując się na zakup i montaż nowoczesnej gabloty aluminiowej, docenią Państwo nie tylko szereg jej zalet związanych z eleganckim wyglądem i funkcjonalnością, ale również atrakcyjną i przystępną cenę. W przeciwieństwie do realizacji drewnianych – zakup modeli aluminiowych nie wiąże się z dodatkowym obciążeniem budżetu. Okazuje się bardzo korzystną inwestycją.

6. Dopasowanie

Ostatnia z zalet, na które pragniemy zwrócić Państwa uwagę, to dopasowanie, czyli możliwość złożenia zamówienia zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, wynikającymi zarówno w charakterystyki przestrzeni, w której znaleźć ma się dana gablota, jak również jednostkowych oczekiwań względem wykończenia. Pozostajemy w tej kwestii otwarci na Państwa potrzeby – jesteśmy gotowi do wychodzenia im naprzeciw.

O wszechstronnym zastosowaniu naszych gablot aluminiowych decyduje również materiał, z którego zostają wykonane. To dzięki niemu realizacje te zachowują wyjątkową lekkość i mogą być montowane niemal wszędzie. Ich instalacja nie wymaga również stosowania dodatkowych wsporników. Ma to ogromne znaczenie nie tylko ze względu na wygodę montażu, ale również jego bezpieczeństwo.

Będąc w branży już od ponad 30 lat doskonale wiemy, czego oczekują od nas Klienci. Dlatego też dbamy o pełen profesjonalizm naszych usług oraz bezapelacyjną doskonałość dostarczanych Państwu realizacji. Naszym pragnieniem jest, aby towarzyszyły one Państwu w biznesowej codzienności przez wiele lat, ułatwiając tym samym prezentację ogłoszeń i informacji. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń od Klientów z całej Polski – dystrybucję prowadzimy zarówno na terenie kraju, jak i w Europie. Bazując na najnowocześniejszej technologii produkcyjnej możemy Państwa zapewnić, że przygotowywane przez nas gabloty aluminiowe są nie tylko wygodne w eksploatacji, w pełni funkcjonalne i niezawodne, ale również eleganckie oraz niezwykle nowoczesne w swej stylistyce.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości – zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Udzielą oni Państwu możliwie jak najszerszych i najbardziej wyczerpujących odpowiedzi oraz doradzą w wyborze odpowiedniego i dostosowanego do Państwa potrzeb rozwiązania.

Zapoznaj się z naszą ofertą:


Gabloty aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne

Z certyfikowanego, wysokiej jakości aluminium tworzymy zarówno gabloty wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które sprawdzają się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Produkty wykonywane są w taki sposób, by całkowicie pominąć elementy ulegające korozji, takie jak na przykład zewnętrzne zawiasy. Wszystkie elementy mechanizmu otwierającego wbudowane są w środku, tworząc konstrukcję prostą, elegancką i w pełni funkcjonalną. Oprócz aluminium do tworzenia gablot używamy szyby z trwałego szkła hartowanego o grubości 4 mm oraz nierdzewnego zamka, wykonanego przez zaufanego brytyjskiego producenta. Tablice zabezpieczone są przed wodą, kurzem i owadami za pomocą systemu uszczelek, które czynią gablotę całkowicie szczelną. Każdy produkt wyposażony jest w wysokiej jakości tablicę, która dzięki ochronie przed czynnikami zewnętrznymi przez wiele lat pozostaje w doskonałym stanie.

Tablice aluminiowe dostosowane do potrzeb klienta

Tworząc gabloty aluminiowe dla naszych klientów, zachowujemy pełną elastyczność i gotowość do wprowadzania modyfikacji. W razie potrzeby wykonujemy produkty o nietypowych wymiarach, a także zastępujemy elementy gabloty materiałami, które bardziej odpowiadają potrzebom zamawiającego. Przykładowo standardowo stosowaną tablicę magnetyczną malowaną proszkowo na biało, możemy zamienić na tablicę korkową lub tekstylną lub też przemalować na jeden z dostępnych kolorów, aby lepiej dopasować ją do wystroju wnętrza. Zamiast szkła hartowanego możemy zaś użyć plexi lub poliwęglanu, jeśli lepiej spełniają one oczekiwania klienta. W każdej gablocie możemy wykonać także oświetlenie LED, dzięki któremu informacje będą dobrze widoczne także w nocy czy w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem do naturalnego światła. Oferujemy także możliwość wykonywania napisu, logo czy innej grafiki na fryzie bądź powierzchni tablicy magnetycznej, aby spersonalizować produkt i jeszcze bardziej poprawić jego walory estetyczne.

Tablice aluminiowe – zamów już teraz

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości tablic aluminiowych zewnętrznych lub wewnętrznych, trafiłeś we właściwe miejsce! Jako producent z 30-letnim doświadczeniem chętnie podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i pomożemy Ci wybrać produkty, których potrzebujesz. Mając na koncie tysiące realizacji w Polsce i za granicą, doskonale wiemy, które rozwiązania najlepiej sprawdzają się w konkretnych warunkach czy branżach, dlatego zapewniamy Ci nie tylko trwałe i estetyczne produkty, ale też profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie procesu zakupowego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie czy metodach pracy, skontaktuj się z naszym konsultantem – chętnie porozmawiamy i udzielimy Ci wszelkich odpowiedzi i dodatkowych informacji. Zachęcamy również do składania zapytań ofertowych za pośrednictwem maila, formularza kontaktowego lub telefonicznie. Na podstawie dostarczonych danych o Twoich potrzebach przygotujemy dla Ciebie ofertę na miarę Twoich potrzeb.do góry
Powered by simk