Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty ogłoszeniowe


Ze względu na to, jak często stanowią źródło niezbędnych informacji oraz pozwalają na ich czytelną i estetyczną prezentację, wybór gabloty ogłoszeniowej powinien być dyktowany przede wszystkim potrzebami konkretnego miejsca, w którym zawieszenie gabloty jest planowane.

Szczególnym przykładem przestrzeni, w której swoje zastosowanie znajdują zarówno standardowe gabloty aluminiowe, jak i inne modele rozwiązań informacyjnych, jest przestrzeń publiczna. Przedstawienie komunikatów wymaga zarówno ich odpowiedniego zabezpieczenia, jak również atrakcyjnej formy. Już samo pojawienie się tablicy informacyjnej skłania przechodniów oraz uczestników życia społecznego do zapoznania się z tym, co ona prezentuje. Właśnie dlatego tak istotnym elementem jest zadbanie o estetykę gablot.

Pragniemy również, by Klienci decydujący się na zakup i wykorzystanie naszych rozwiązań, mieli gwarancję ich bezapelacyjnej trwałości, a co za tym idzie – sposobność na zabezpieczenie przekazywanych informacji przed potencjalnymi aktami wandalizmu bądź niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dlatego też nasze realizacje wyróżniają się szczelną, hermetyczną konstrukcją, która pozwala na zachowanie wysokiego stopnia odporności. Wszystkie modele pozostają modelami przeszklonymi (szkło hartowane), dzięki czemu czytelność i dostępność prezentowanych przez nich informacji zostaje zachowana.

Doskonała konstrukcja

Niezależnie od wymiarów gabloty ogłoszeniowej, zawsze zostaje ona dostosowana do oczekiwań naszego Klienta. Dbamy również i o to, by okazywała się w pełni funkcjonalnym i niezawodnym rozwiązaniem. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wykorzystanie aluminiowego obramowania, które pozwoliło nam z jednej strony zapewnić trwałość konstrukcyjną przygotowywanych realizacji, z drugiej – zachować niewielką wagę tablicy. Dzięki temu jej montaż na dowolnej ścianie jest niezwykle prosty i nie wymaga wspomagania się dodatkowymi wspornikami.

O funkcjonalności naszych realizacji decyduje również prosty, sprawny i niezawodny system otwierania skrzydła. Niezależnie od tego, czy jest ono otwierane pionowo, poziomo, czy też jest skrzydłem rozsuwanym – do rąk naszych Klientów trafiają modele, które pomogą w szybkim umieszczeniu informacji w gablocie. Istotne w tej kwestii okazują się także dodatkowe zabezpieczenia, takie jak zamki, które uniemożliwiają osobom nieupoważnionym otwarcie skrzydła.

Szczególnym przykładem przygotowywanych przez nas gablot ogłoszeniowych są modele stojące, dedykowane przede wszystkim przestrzeniom zewnętrznym. Są to zarówno realizacje wolnostojące jednoskrzydłowe, jak i dwuskrzydłowe. Wyróżniają się one prostą i jednocześnie niezwykle elegancką konstrukcją, która doskonale harmonizuje tak ze stylistyką budynków nowoczesnych, urzędowych i administracyjnych, jak i tradycyjnych – będących np. zabytkami architektonicznymi. Podobnie jak nasze pozostałe propozycje, tak i te modele posiadają specjalny zamek uniemożliwiający osobom postronnym zdejmowanie bądź przywieszanie informacji. Pozwoli to Państwu zachować przejrzystość i czytelność przekazu.

Wszystkie modele – zarówno wolnostojące, jak również te przygotowane do powieszenia na ścianie – zostały przez nas zabezpieczone przed intensywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Ze względu na ich zmienność zdecydowaliśmy się wykorzystać w produkcji naszych gablot aluminiowych takie materiały, które są w stanie poradzić sobie zarówno z intensywnymi opadami, jak również silnym oddziaływaniem promieni słonecznych oraz zmiennymi temperaturami. Dzięki temu jesteśmy w stanie przekazać dzisiaj Państwu rozwiązania sprawdzone, trwałe, zachowujące swój elegancki wygląd przez lata.

Piękno zamknięte w prostej formie

Naszą ideą było i nadal pozostaje tworzenie rozwiązań prostych, nieskomplikowanych i dzięki temu niezwykle praktycznych. Właśnie dlatego, tworząc geometrię naszych tablic informacyjnych, zdecydowaliśmy się na ograniczenie zdobień do minimum. W efekcie udało nam się stworzyć gabloty aluminiowe, których wszelkie elementy dodatkowe, takie jak zawiasy skrzydeł czy też otwory montażowe pozostają niewidoczne dla oka. Ma to znaczenie nie tylko dla estetyki produktu, ale również skuteczności jego zabezpieczeń – minimalizuje ryzyko niepożądanego otwarcia lub wyważenia drzwiczek, a nawet kradzieży. Mając na uwadze cały szereg czynników, z którymi w trakcie swojego funkcjonowania nasze gabloty ogłoszeniowe będą musiały się zmagać, zdecydowaliśmy się zabezpieczyć je także dodatkowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Zaliczyć do nich należy m.in.:

  • hartowaną szybę, wyjątkowo odporną na uszkodzenia mechaniczne – zarówno potencjalne zarysowania, jak i uderzenia;
  • scalone, ukryte wewnątrz konstrukcji zawiasy aluminiowe, pozostające poza obszarem ingerencji osób nieupoważnionych;
  • otwory montażowe ulokowane wewnątrz konstrukcji, co mniejsza ryzyko kradzieży;
  • zamek patentowy zabezpieczający skrzydło (możliwość wykorzystania jednego kluczyka do wszystkich gablot);
  • specjalne uszczelnienie konstrukcji chroniące ją przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych – w szczególności opadów.

Otwarci na indywidualność

Produkcją gablot aluminiowych zajmujemy się już od wielu lat. Doskonale wiemy, czego oczekują od nas Klienci. Nieustannie zachowujemy też otwartość na indywidualne i nieszablonowe potrzeby, związane zarówno ze specyfiką branży, miejscem montażu naszych tablic, jak i estetycznymi preferencjami Klienta. Dlatego też każdy model tablicy informacyjnej jesteśmy w stanie – na wyraźne życzenie Klienta – wzbogacić dodatkowymi akcentami w postaci:

  • oświetlenia LED,
  • projektu graficznego logo naniesionego na konstrukcję,
  • płyty magnetycznej w innym niż standardowy (biały) kolorze.

Ponadto – pozostajemy przygotowani do produkcji gabloty ogłoszeniowej w dowolnym, wskazanym przez Państwa rozmiarze.

Zapoznaj się z naszą ofertą:do góry
Kontakt
P.H.U-P "Arabeska" Łukasz Beśka
85-181 Bydgoszcz,
ul. Rypińska 18,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel.: 52 322 39 88
Mobile: 517 841 121
E-mail: biuro@gabloty-arabeska.pl
Powered by simk