Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty ogłoszeniowe Wrocław


Szukasz trwałych i funkcjonalnych gablot na ogłoszenia we Wrocławiu? Wybierz wysokiej jakości produkty firmy Arabeska. W naszym asortymencie znajdziesz gabloty wewnętrzne i zewnętrzne o różnych wymiarach i to zarówno wiszące, jak i wolnostojące. Oferujemy gabloty jedno- i dwuskrzydłowe oraz takie przesuwaną szybą, do umieszczania różnego typu informacji, między innymi ogłoszeń, plakatów, reklam, zawiadomień czy nekrologów. Produkty wykonujemy z atestowanego aluminium i hartowanego szkła, a ich podłoże stanowi malowana na biało płyta magnetyczna, na której wygodnie można umieszczać informacje. Jeśli chodzi o gabloty ogłoszeniowe, Wrocław oferuje wiele możliwości, jednak atutem naszej firmy są przemyślane, nowoczesne rozwiązania oraz doświadczenie, które pozwala uniknąć błędów i wad produktów. Dzięki temu przykładowo w naszych gablotach zewnętrznych nie używamy plastikowych głowic, które mają tendencję do rozszczelniania się, a klucz i zamek są antykorozyjne i sprawnie działają nawet po długiej ekspozycji na trudne warunki zewnętrzne.

Tablice informacyjne Wrocław – gdzie się sprawdzają?

Wrocław oferuje wiele miejsc, w których sprawdzają się tablice informacyjne. Gabloty wewnętrzne znakomicie spełniają swoją funkcję w szkołach, urzędach, kościołach, domach kultury i wszelkich innych miejscach użyteczności publicznej, w których niezbędne jest przekazywanie ogłoszeń. Często są one wybierane także do bloków, gdzie służą do umieszczania informacji dla mieszkańców. Gabloty zewnętrzne z kolei idealnie sprawdzają się na dworcach, placach, skwerach, cmentarzach, przed urzędami czy kościołami i wszędzie tam, gdzie tablice są wystawione na działanie niskich temperatur, wilgoci, słońca itp. Są one szczelne, trwałe, odporne na korozję, a solidna aluminiowa konstrukcja i hartowane szkło zapewniają ochronę przed wandalami. W naszej ofercie znajdziesz zarówno duże, jak i małe tablice informacyjne, dzięki czemu bez problemu dopasujesz produkt do swoich potrzeb.


Gabloty Wrocław – rodzaje

Szukając tablicy informacyjnej we Wrocławiu, na początku powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie gablota ma się znajdować. To pozwoli Ci określić, czy potrzebujesz produktu dostosowanego do warunków zewnętrznych, czy wystarczy Ci tablica wewnętrzna. Następnie warto określić, jak gablota powinna się otwierać. Pierwszą możliwością są szyby przesuwane na boki na mosiężnych rolkach. Pozwala ona na szybkie umieszczanie informacji, co ma znaczenie szczególnie w tych miejscach, w których ogłoszenia często są wymieniane, czyli na przykład w szkołach czy kościołach. Takie gabloty, podobnie jak inne modele, są zamykane na klucz, dzięki czemu nikt niepowołany nie będzie mógł zerwać informacji czy dodać swoich ogłoszeń. Kolejną opcją są tablice ogłoszeniowe we Wrocławiu otwierane na bok, jedno- lub dwuskrzydłowe. Zapewniają one największą wygodę przy umieszczaniu informacji, dając pełny dostęp do tablicy. Dzięki temu można też w pełni zadbać o estetykę ogłoszeń, reklam czy materiałów promocyjnych. Takie gabloty świetnie sprawdzają się także w kinach czy teatrach, gdzie mogą służyć do eksponowania plakatów. Ciekawą opcją są gabloty dwuskrzydłowe, w których jedna część jest zamykana, druga zaś otwarta. Pozwala to zabezpieczyć ogłoszenia organizatora, pozostawiając jednak innym możliwość podzielenia się swoimi komunikatami. Ta opcja sprawdza się na przykład we wspólnotach mieszkaniowych, osiedlowych domach kultury czy świetlicach wiejskich. Ostatnią możliwością są gabloty otwierane do góry. Te również dają swobodny dostęp do tablicy, jednak wymagają podtrzymywania skrzydła ręką, co może nieco utrudniać korzystanie z nich. Można jednak także zdecydować się na wersję z siłownikami gazowymi, które podtrzymują skrzydło po jego otwarciu.

Jeśli wybierasz gablotę zewnętrzną, musisz także podjąć decyzję, czy ma być ona wisząca, czy wolnostojąca. Druga z opcji sprawia, że tablicę można umieścić w dowolnym miejscu i nie wymaga przykręcania do ściany, a tym samym ingerencji w jej strukturę.

Gabloty ogłoszeniowe Wrocław – możliwości personalizacji

Wybierając gabloty we Wrocławiu od firmy Arabeska, masz także możliwość spersonalizowania produktu, by odpowiadał wszystkim Twoim wymaganiom. Oferujemy wymianę tablicy magnetycznej na korkową lub tekstylną, a szkła hartowanego na plexi lub poliwęglan. Jeśli Twoja gablota będzie stała w zaciemnionym miejscu, możesz zdecydować się na dodanie do niej oświetlenia LED, dzięki któremu ogłoszenia będą widoczne nawet po zmroku. Zapewniamy także możliwość proszkowanego malowania profili, co pozwoli Ci dopasować kolor gabloty do wystroju wnętrza czy do własnych upodobań. Możesz też zamówić u nas stworzenie napisu lub logo na fryzie czy tablicy magnetycznej, dzięki czemu przechodnie od razu będą w stanie określić, do jakiej instytucji należy tablica. Jeśli chodzi o tablice informacyjne we Wrocławiu, Arabeska zapewni Ci produkt, którego potrzebujesz, z gwarancją najniższej ceny na rynku. Zamów gablotę już teraz!

Zewnętrzne tablice informacyjne — Wrocław 

Tablice informacyjne znajdziemy w każdym mieście. Należy do nich także Wrocław. Zewnętrzne gabloty we Wrocławiu wyróżniają się nowoczesnym designem i ponadczasową prostotą. Mamy wewnętrzne i zewnętrzne tablice ogłoszeniowe, które we Wrocławiu i innych dużych miastach cieszą się sporym powodzeniem. Model z przesuwaną szybą umieszczoną w mosiężnych rolkach jest bardzo dobrym rozwiązaniem do wąskich przejść. Ten model tablicy na ogłoszenia i plakaty znakomicie funkcjonuje w ciasnych korytarzach i na małych przestrzeniach, w których brakuje miejsca, by otworzyć skrzydło gabloty na oścież. Klienci z Wrocławia zamawiający artykuły z kategorii gabloty, mają do wyboru wiele sprawdzonych modeli m.in.: 

  • Zewnętrzna lub wewnętrzna gablota otwierana od góry;
  • Gablota otwierana na bok;
  • Gablota wisząca jedno lub dwuskrzydłowa;
  • Wolnostojąca gablota prostokątna na aluminiowych nóżkach. 

Zewnętrzna tablica ogłoszeniowa dla klientów z Wrocławia może być wyposażona w dobrane indywidualnie do potrzeb mechanizmy otwierania i zamykania. Tablice otwierane na bok wymagają więcej przestrzeni, za to zapewniają swobodny dostęp do całej powierzchni tablicy i są wygodniejsze w obsłudze. 

Tanie tablice Wrocław na ogłoszenia miejskie 

Tablice marki Arabeska ozdabiają Wrocław i sprawiają, że ogłoszenia miejskie, anonse i plakaty zyskują dużą grupę odbiorców. Wysoka jakość idzie w parze z cenami, które nie mają konkurencji na rynku. Jest to niewątpliwa zaleta zakupu gablot i tablic bezpośrednio od producenta. Zapraszamy klientów do sprawdzenia kosztu zakupu poszczególnych modeli gablot i tablic informacyjnych, które są umieszczone przy produktach wraz ze szczegółowymi opisami w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy firmą rodzinną, która produkuje standardowe i nietypowe gabloty oraz tablice ogłoszeniowe do Wrocławia i innych miast, zgodnie ze specyfikacją zamówienia. Nasze gabloty zyskały renomę dzięki profesjonalnemu wykonaniu, wysokiej jakości i trwałości.do góry
Powered by simk