Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty ogłoszeniowe Gdańsk


Jeśli chcesz kupić gabloty ogłoszeniowe w Gdańsku, polecamy nowoczesne modele firmy Arabeska, które łączą trwałość z funkcjonalnością, estetycznym wyglądem i konkurencyjną ceną. Mamy w ofercie gabloty zewnętrzne i wewnętrzne różnego typu i o różnych wymiarach, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Możesz zdecydować się na produkty wiszące lub wolnostojące, wyposażone w doskonałej jakości aluminiowe nóżki. Wszystkie gabloty ogłoszeniowe mają osłony w postaci szkła hartowanego 4 mm z certyfikatem, które zabezpiecza wywieszane informacje zarówno przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, jak i działalności wandali. Są one zamykane na bezpieczne antykorozyjne zamki, produkowane przez sprawdzoną firmę. Na tablicach ogłoszeniowych w Gdańsku możesz więc spokojnie zawieszać komunikaty, reklamy, plakaty, zawiadomienia, plany zajęć czy inne informacje, mając pewność, że nie dostanie się do nich nikt niepowołany. Dodatkowo każdą tablicę ogłoszeniową możemy dostosować do Twoich potrzeb, zmieniając kolory, rodzaj podłoża i szkła czy wprowadzając personalizowane napisy i nadruki.

Gablota Gdańsk – jaki model wybrać?

Gabloty ogłoszeniowe w Gdańsku mają różne zastosowania, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, które spełniają różne potrzeby. Większość tablic informacyjnych jest wyposażonych w zamek, aby chronić ogłoszenia przed niepowołanymi osobami i zapobiegać ich zrywaniu. Są jednak budynki, w których wskazane jest pozostawienie miejsca na komunikaty również dla innych – tu przykładem mogą być gabloty wspólnoty mieszkaniowej. Dlatego oferujemy również tablice częściowo zamykane, w których połowa gabloty zabezpieczona jest zamkiem, a druga jest dostępna dla wszystkich. Standardowo nasze gabloty mają podłoże w postaci białej tablicy magnetycznej, jednak zdając sobie sprawę z różnych potrzeb naszych klientów, oferujemy także wymianę tego typu tablicy na korkową lub tekstylną. Podobnie szkło hartowane możesz wymienić na plexi lub poliwęglan, jeśli te materiały odpowiadają Ci bardziej niż szkło. Na życzenie klientów umieszczamy także w gablotach oświetlenie LED, dzięki któremu komunikaty są widoczne nawet w nocy lub w słabo oświetlonych budynkach. A może chcesz dostosować wygląd tablicy ogłoszeniowej do wystroju wnętrza? Tu także możemy pomóc, malując gabloty aluminiowe na wybrany kolor.

Tablice informacyjne Gdańsk – jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, przesuwne

Wybierając gabloty ogłoszeniowe do Gdańska, możesz zdecydować się na modele z przesuwnymi szybami umieszczonymi na mosiężnych rolkach. Są one łatwe w obsłudze i szybko można w nich wymieniać komunikaty. W przypadku gablot przesuwnych oprócz standardowej wersji aluminiowej oferujemy także modele drewniane z korkową płytą, które są klasycznym rozwiązaniem, wybieranym do pomieszczeń urządzonych tradycyjnie. Znakomicie nadają się do szkół, bibliotek czy muzeów. Inną opcję stanowią gabloty otwierane na bok, z jednym lub dwoma skrzydłami. Otwierają się one na takiej samej zasadzie jak okno, na pełną szerokość, zapewniając tym samym swobodny dostęp do całej tablicy. Prezentują się bardzo profesjonalnie i pięknie można wyeksponować w nich nie tylko ogłoszenia, ale też materiały reklamowe czy plakaty zapowiadające filmy, sztuki teatralne, koncerty czy inne wydarzenia. Trzecią opcję stanowią gabloty otwierane do góry, które także są często spotykane w Gdańsku. Tutaj wyróżniamy dwa podstawowe typy produktów – model standardowy oraz z siłownikami gazowymi. Ten pierwszy jest mniej wygodny dla użytkownika, gdyż wymaga podtrzymywania szyby ręką, za to pozwala na pełne otwarcie gabloty. W przypadku drugiego modelu szyba jest podtrzymywana siłownikami, lecz otwiera się wyłącznie na taką szerokość, na jaką pozwala mechanizm.

Gabloty Gdańsk – nowoczesne rozwiązania i przystępna cena

Tworząc nasze gabloty informacyjne do Gdańska i innych miast, korzystamy nie tylko ze specjalistycznej wiedzy, ale też bogatego doświadczenia, co pozwala nam uniknąć błędów w konstrukcjach i oddawać w ręce klientów wyłącznie wysokiej jakości produkty dostosowane do pełnionych funkcji. W przypadku gablot zewnętrznych duży nacisk kładziemy na to, by całość była szczelna, odporna na wysokie i niskie temperatury, a dodatkowo wyposażona w antykorozyjny zamek. We wszystkich gablotach używamy najlepszych zawiasów, siłowników i certyfikowanego szkła hartowanego o grubości 4 mm, które jest nawet kilka razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło. Dzięki temu nasze gabloty są bezpieczne i mogą służyć klientom przez wiele lat. Jednocześnie jednak zależy nam na przystępności cenowej produktów, dlatego gwarantujemy najniższą cenę na rynku. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości i opowiemy o możliwościach personalizacji. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Życzymy udanych zakupów.do góry
Powered by simk