Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty ogłoszeniowe Łódź


Wszystkim osobom, które chcą zamontować tablice informacyjne w Łodzi, polecamy trwałe i funkcjonalne gabloty zewnętrzne oraz wewnętrzne marki Arabeska. Oferujemy zarówno gabloty wiszące, jak i wolnostojące, wyposażone w wysokiej jakości aluminiowe słupki. Znajdziesz u nas tablice o różnych wymiarach – od niewielkich, po duże, dwuskrzydłowe modele, na których możesz umieścić nie tylko ogłoszenia, ale też plakaty i reklamy. Jeśli wśród dostępnych wymiarów nie możesz znaleźć pasującego rozmiaru, możemy też wykonać dla Ciebie gablotę na zamówienie, dostosowując produkt do Twoich potrzeb. Tworząc nasze gabloty ogłoszeniowe do Łodzi, najczęściej korzystamy z białego aluminium oraz certyfikowanego szkła hartowanego o grubości 4 mm. Jesteśmy jednak otwarci na życzenia klientów i wprowadzanie zmian w produktach. Na przykład zamiast aluminiowych profili możemy zaproponować drewniane, lakierowane, które lepiej pasują do tradycyjnie urządzonych wnętrz. Jeśli zaś nie odpowiada Ci szkło hartowane, możesz zdecydować się na inne materiały, takie jak poliwęglan czy plexi. Wybór oferujemy także w kwestii samego podłoża tablicy. Zwykle stosujemy podłoże magnetyczne białe, do którego można przywieszać ogłoszenia za pomocą magnesów. Możemy jednak także zaproponować tradycyjne podłoże korkowe lub nawet tekstylne.

Tablice informacyjne Łódź – jakiego modelu potrzebujesz?

Pośród dostępnych modeli gablot dostarczanych do Łodzi znajdziesz tablice otwierane na bok, do góry oraz przesuwne. W przypadku gablot ogłoszeniowych otwieranych na bok masz do dyspozycji zarówno mniejsze produkty jednoskrzydłowe, jak i duże gabloty dwuskrzydłowe. Tego typu modele otwierają się tak jak standardowe okno, dając swobodny dostęp do całej tablicy, co znacznie ułatwia przywieszanie komunikatów. Należy jednak pamiętać, że do ich otwarcia potrzebna jest spora przestrzeń, dlatego nie sprawdzają się w wąskich korytarzach czy małych pomieszczeniach. Gabloty otwierane do góry występują w dwóch wersjach. Podstawowy model jest atrakcyjniejszy cenowo, jednak wymaga ciągłego podtrzymywania szyby ręką podczas zamieszczania komunikatów czy reklam. Druga opcja, choć nieco droższa, jest bardziej przyjazna użytkownikowi, gdyż jest wyposażona w siłowniki gazowe, które utrzymują szybę w górze – na podobnej zasadzie jak w przypadku klapy od bagażnika w samochodzie. Gabloty ogłoszeniowe przesuwne to z kolei najbardziej tradycyjne wersje tablic ze szkłem umieszczonym w mosiężnych rolkach. Każda z wersji gablot ogłoszeniowych ma wiele zalet, dlatego wybór powinien być tu podyktowany indywidualnymi potrzebami.


Tablice informacyjne Łódź – postaw na bezpieczeństwo!

Gabloty firmy Arabeska są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu konstrukcja jest mocna, stabilna i nie traci swoich właściwości pod wpływem trudnych warunków atmosferycznych. Szkło używane w gablotach jest hartowane, co oznacza, że zostało poddane specjalistycznej obróbce cieplnej, która sprawia, że jest kilka razy twardsze i bardziej wytrzymałe niż zwykła szyba. Dodatkowo w gablotach montujemy dobrej jakości zamki sprawdzonej firmy, które są w pełni antykorozyjne i doskonale spełniają swoją funkcję w każdych warunkach. Wszystko to sprawia, że tablice informacyjne są w pełni bezpieczne, odporne na przypadkowe zniszczenia i działalność wandali. Sprawdzają się nawet w trudnych warunkach pogodowych i mogą służyć przez wiele lat. Dodatkowo na życzenie klienta w gablotach ogłoszeniowych możemy zamontować oświetlenie LED, dzięki któremu są one lepiej widoczne w ciemności, co nie tylko ułatwia zapoznawanie się z informacjami, ale też zniechęca potencjalnych chuliganów do ich niszczenia.

Zewnętrzna lub wewnętrzna gablota — Łódź 

Jaka gablota podbija Łódź? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Mamy wewnętrzne i zewnętrzne tablice informacyjne, które w Łodzi cieszą się dużym powodzeniem. Przede wszystkim nowoczesne gabloty otwierane przesuwnie klienci zamawiają do wąskich przejść i korytarzy. Wersja z przesuwaną szybą umieszczoną w mosiężnych rolkach jest bardzo dobrym rozwiązaniem zwłaszcza w ciasnych korytarzach i małych pomieszczeniach, w których brakuje miejsca, by otworzyć skrzydło gabloty na oścież. Zewnętrzne tablice informacyjne dla miasta Łódź mają zróżnicowane mechanizmy otwierania i zamykania. Tablice otwierane na bok wymagają więcej przestrzeni, za to zapewniają swobodny dostęp do całej powierzchni tablicy i są wygodniejsze w obsłudze. Klienci zamawiający produkty z kategorii gablot, mają do wyboru wiele sprawdzonych modeli m.in.: 

  • Gablota otwierana od góry;
  • Gablota zewnętrzna otwierana na bok;
  • Wisząca gablota jedno lub dwuskrzydłowa;
  • Wolnostojąca gablota na aluminiowych nóżkach. 

Tablica informacyjna otwierana od góry — Łódź

Ciekawym rozwiązaniem jest tablica informacyjna np. na dworzec Łódź, otwierana od góry, która może występować w dwóch wariantach – standard, wymagający podtrzymywania szyby przy wieszaniu plakatów lub model wyposażony w siłowniki gazowe. Tego typu tablice informacyjne mieszkańcy Łodzi spotykają przy osiedlowych domach kultury, kościołach czy urzędach. Klienci, którzy szukają gabloty zewnętrznej do Łodzi, dodatkowo mają do wyboru nie tylko wiszące modele, ale też wolnostojące, wyposażone w aluminiowe nóżki. Gabloty stojące w Łodzi mają zastosowanie głównie przy urzędach, ale też na stacjach kolejowych i dworcach autobusowych. W określonych miejscach użyteczności publicznej w Łodzi sprawdzi się gablota, zamykana na klucz. W tym przypadku warto skorzystać z opcji zamka zabezpieczonego przed korozją. Zamki antykorozyjne są w pełni odporne na warunki atmosferyczne i nie ma obawy, że ulegną awarii po opadach deszczu czy śniegu. 

Gabloty ogłoszeniowe Łódź – zamów personalizowane modele!

Potrzebujesz spersonalizowanych gablot ogłoszeniowych w Łodzi? Zapytaj nas o dodatkowe możliwości. Możemy wykonać dla Ciebie gabloty o wybranych rozmiarach, z materiałów, które najlepiej Ci odpowiadają. Dodatkowo jednak możemy także zaoferować malowanie aluminiowych profili na wybrany przez Ciebie odcień, dzięki czemu możesz dopasować swoje tablice do kolorystyki instytucji czy urzędu. Możesz też zamówić u nas gablotę ogłoszeniową z napisem, logo firmy, herbem miasta czy innym nadrukiem na fryzie. Tego typu personalizację wykonujemy na podstawie przesłanych projektów, za dodatkową opłatą. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie zapewniamy? Skontaktuj się z nami! Chętnie opowiemy o naszych produktach oraz posłużymy radą, która pozwoli Ci dobrać najlepsze tablice do Twoich potrzeb. Nasi konsultanci pomogą Ci podczas procesu składania zamówienia, zapewniając spokojne, komfortowe zakupy. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę, ale też najlepsze na rynku ceny.do góry
Powered by simk