Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty ogłoszeniowe Warszawa


Jeśli chodzi o tablice ogłoszeniowe, Warszawa oferuje wiele możliwości zakupu. Jednak podejmując decyzję, jakie gabloty wybrać, warto wziąć pod uwagę kilka najważniejszych aspektów: trwałość produktu, jego funkcjonalność, estetyka wykonania oraz cena. Wszystkie te czynniki bierzemy pod uwagę, produkując tablice ogłoszeniowe marki Arabeska. Nasze modele tablic, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, korozję oraz wysokie i niskie temperatury. Ich osłonę stanowi szkło hartowane, czyli poddawane obróbce cieplnej, która sprawia, że jest ono twardsze i bardziej odporne niż zwykła szyba. Gabloty zapewniają swobodny dostęp do tablicy i wygodnie można umieszczać w nich informacje – czy to używając magnesów, czy mocując je za pomocą pinezek. Wszystkie produkty są starannie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły, a ich cena jest najlepsza na rynku. Jeśli więc szukasz gablot ogłoszeniowych dla swojej firmy czy instytucji, u nas znajdziesz odpowiedź na swoje potrzeby.

Warszawa – gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne i wewnętrzne różnego typu

W ofercie mamy gabloty wewnętrzne i zewnętrzne otwierane przesuwnie, na bok oraz do góry. Wersja z przesuwaną szybą umieszczoną w mosiężnych rolkach jest bardzo dobrym rozwiązaniem zwłaszcza w ciasnych korytarzach i małych pomieszczeniach, w których brakuje miejsca, by otworzyć gablotę na oścież. Tablice otwierane na bok potrzebują nieco więcej przestrzeni, za to zapewniają swobodny dostęp do całej powierzchni tablicy i są bardzo wygodne w obsłudze. Gabloty informacyjne otwierane od góry mogą występować w dwóch wersjach – standardowej, wymagającej podtrzymywania szyby przy wieszaniu komunikatów, oraz wyposażonej w siłowniki gazowe. Tego typu tablice często znajdują zastosowanie w kościołach, świetlicach wiejskich czy przy urzędach. Jeśli szukasz gabloty zewnętrznej, dodatkowo masz do wyboru nie tylko wiszące modele, ale też wolnostojące, wyposażone w aluminiowe nóżki. Mają one zastosowanie przy urzędach, domach kultury czy sołectwach, ale też na przykład na dworcach kolejowych i autobusowych.
Gabloty ogłoszeniowe Warszawa – możliwości personalizacji


Standardowe gabloty ogłoszeniowe z naszej kolekcji są wykonane z aluminium, z podstawą w postaci tablicy magnetycznej malowanej proszkowo na biało, z przodu zaś zabezpiecza je szkło hartowane. Na życzenie klienta możemy jednak dokonać personalizacji produktów. Zamiast tablicy magnetycznej, możemy zamontować podstawę tekstylną lub z korka, do której będzie można przytwierdzać ogłoszenia za pomocą pinezek. Szkło hartowane możemy zaś zastąpić takimi materiałami jak plexi czy poliwęglan. Aluminiowe profile można natomiast przystosować do potrzeb klienta poprzez malowanie proszkowe na kolor, który lepiej pasuje do wystroju. Przy składaniu zamówień udostępniamy również opcję dodawania napisu na fryzie lub powierzchni magnetycznej, a także wykonanie nadruku z logo, herbem miasta czy inną grafiką przesłaną przez klienta. Dodatkowo w każdej gablocie ogłoszeniowej możemy zamontować oświetlenie LED, dzięki któremu komunikaty będą dobrze widoczne nawet po zmroku.

Gabloty Warszawa – najwyższy poziom bezpieczeństwa

Tablice ogłoszeniowe do Warszawy czy innych miast spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Jako że wykonane są z dobrej jakości materiałów, z dbałością o pełną szczelność, nie niszczą się pod wpływem wilgoci czy temperatury. Hartowane szkło zabezpiecza je przed zbiciem – czy to spowodowanym nieszczęśliwym wypadkiem, czy działalnością chuliganów. Oprócz tego gabloty są też wyposażone w zamki i klucze sprawdzonej firmy, które chronią umieszczone treści przed niepowołanymi osobami. Zamki te są w pełni antykorozyjne, więc nie trzeba martwić się, że ulegną zepsuciu pod wpływem kontaktu z deszczem czy śniegiem. Dla klientów, którzy chcieliby jednak zapewnić innym przestrzeń na dzielenie się komunikatami, mamy w ofercie gabloty ogłoszeniowe półzamykane, w których jedna część należy do organizatora i jest zamknięta na klucz, a druga udostępniona do powszechnego użytku.

Wybierz gablotę idealną do swoich potrzeb

Chcesz umieścić tablice informacyjne w Warszawie? Złóż zamówienie w firmie Arabeska. Wykonujemy gabloty we wszystkich standardowych rozmiarach, a w razie potrzeby możemy też wykonać produkt na wymiar podany przez klienta. Gwarantujemy staranne wykonanie, z dbałością o szczegóły i wykończenie. Zamówienie możesz złożyć u nas telefonicznie, mejlowo lub za pomocą formularza umieszczonego na stronie. Masz do nas dodatkowe pytania? Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Tobą wiedzą i doradzą, jaki produkt najlepiej spełni Twoje potrzeby. Naszą misją jest zapewnić Ci komfortowe i wygodne zakupy oraz wysokiej jakości gabloty, które będą służyć Ci w doskonałym stanie przez wiele lat. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam.

Gabloty — nowe modele w ofercie 

W kategorii gabloty oferujemy sprawdzone od lat i chętnie stosowane modele, takie jak gabloty szklane, jednoskrzydłowe gabloty otwierane na bok czy popularne w szkołach gabloty przesuwne. Jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań dla swojego biznesu, sprawdź najnowsze modele gablot, wykonane z solidnych, trwałych materiałów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, produkujemy gabloty z hartowanego szkła, zabezpieczonego przed stłuczeniem i aktami wandalizmu. W najnowszej ofercie znajdują się również gabloty dla miasta Warszawa zamykane na nowoczesne zamki. Systemy zabezpieczające za każdym razem można dobrać indywidualnie do swoich potrzeb. 

Gablota zamykana na klucz – Warszawa 

Gablota z zamknięciem na klucz doskonale sprawdzi się w przestrzeni otwartej. Oferujemy gabloty zewnętrzne różnego typu wolnostojące i wiszące. W przypadku gablot na otwartą przestrzeń warto skorzystać z opcji zamka zabezpieczonego przed korozją. Zamki antykorozyjne są w pełni odporne na warunki atmosferyczne i nie ma obawy, że ulegną awarii po opadach deszczu czy śniegu. Równolegle istnieje możliwość zamówienia gabloty z dostawą w Warszawie do montażu wewnątrz obiektu, bądź gabloty wolnostojącej na teren zadaszony (np. na parking) wyposażonej w zamknięcie na klucz. Trzecie rozwiązanie, hybrydowe, polega na tym, że jedno skrzydło gabloty jest zamykane na klucz, natomiast drugie pozostaje otwarte, a dzięki temu udostępnione do powszechnego użytku.

Tablice informacyjne Warszawa — ceny producenta 

Arabeska to polska firma rodzinna, która produkuje gabloty i tablice informacyjne dla Warszawy i innych miast, zgodnie ze specyfikacją zamówienia. Profesjonalne tablice informacyjne oraz tablice ogłoszeniowe zyskały renomę dzięki profesjonalnemu wykonaniu, wysokiej jakości i trwałości. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku! Zapraszamy klientów do sprawdzenia kosztu zakupu poszczególnych modeli gablot i tablic informacyjnych, które są umieszczone wraz z opisami przy produktach w naszym sklepie internetowym. do góry
Powered by simk