Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty ogłoszeniowe Katowice


Szukając gablot ogłoszeniowych w Katowicach, najlepiej postawić na wysoką jakość połączoną z przystępną ceną. Takie właśnie produkty otrzymasz, jeśli wybierzesz markę Arabeska. Mamy w ofercie gabloty wewnętrzne i zewnętrzne, które doskonale sprawdzają się w szkołach, urzędach, domach kultury, wspólnotach mieszkaniowych, kościołach, sołectwach, świetlicach wiejskich i innych budynkach użyteczności publicznej. Mogą służyć nie tylko do wieszania ogłoszeń, ale też eksponowania reklam, plakatów zapowiadających wydarzenia czy rozkładów jazdy. Mamy na swoim koncie nawet gabloty ogłoszeniowe tworzone dla PKP z pomocą ekspertów tej spółki i zgodnie z ich wytycznymi. Tworzymy wyłącznie wysokiej jakości produkty, które spełniają swoją funkcję przez wiele lat, pozostając cały czas w doskonałym stanie.

Tablice informacyjne Katowice – zobacz dostępne modele

Pośród gablot informacyjnych znajdziesz tradycyjne drewniane modele oraz – w przeważającej części – modele z aluminiowymi profilami malowanymi proszkowo na biało. Podłoże obu tych wersji produktu może stanowić tablica magnetyczna, korkowa lub tekstylna – w zależności od potrzeb klienta. Wszystkie gabloty zabezpieczamy z przodu szkłem hartowanym, które wykazuje nawet kilkakrotnie większą wytrzymałość niż zwykłe szkło, a tym samym chroni przed zniszczeniem produktu w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy działalności wandali. Dodatkowo tablice wyposażone są w antykorozyjne zamki, dzięki którym do umieszczonych treści nie dostanie się nikt niepowołany. W razie potrzeby zapewniamy jednak także gabloty zamykane jedynie częściowo, w których połowa tablicy pozostaje powszechnie dostępna i każda osoba może umieścić w niej swój komunikat.
Gabloty ogłoszeniowe w Katowicach – przesuwne czy otwierane?


W naszej ofercie znajdują się zarówno gabloty przesuwne, jak i otwierane. W przypadku tych pierwszych szyby umieszczone są w aluminiowych prowadnicach na mosiężnych rolkach. Ich otwieranie nie wymaga dodatkowej przestrzeni, dlatego sprawdzają się nawet w ciasnych pomieszczeniach i korytarzach. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w szkołach, urzędach czy domach kultury. Drugi typ gablot można podzielić na otwierane na bok i do góry. Otwierane na bok zapewniają wygodny dostęp do całej powierzchni tablicy i pozwalają szybko i sprawnie wymieniać informacje. Występują w wersji jedno- i dwuskrzydłowej, dlatego bez problemu dobierzesz ich rozmiar do swoich potrzeb. Gabloty otwierane do góry mogą być nieco bardziej wymagające, gdyż wymagają podtrzymywania szyby ręką przy zawieszaniu ogłoszeń. Rozwiązaniem może być jednak opcja z zamontowanymi siłownikami gazowymi, które utrzymują szybę w miejscu na podobnej zasadzie, jak działa to w bagażniku samochodowym. Tablice otwierane są wygodną opcją zwłaszcza wtedy, gdy gablota ma duże rozmiary i jest ulokowana na zewnątrz.

Gabloty w Katowicach gotowe na każdą pogodę!

Nasze gabloty są w całości wykonane z nierdzewnych, odpornych na wilgoć i skrajne temperatury materiałów. Nie mają one wystających zawiasów, a ramy zakuwane są profesjonalną maszyną, by uniknąć skręcania. Produkty wyposażone są w system uszczelek, które całkowicie zabezpieczają tablicę wewnątrz przed deszczem, wilgocią, brudem i kurzem oraz owadami. Każdy element konstrukcji, łącznie z zamkiem, jest antykorozyjny i przygotowany na każde warunki atmosferyczne. Wszystkie modele zaprojektowane są na wyłączność dla firmy Arabeska przez specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają uniknąć typowych błędów. Tym samym w ręce naszych klientów trafiają w pełni funkcjonalne produkty, spełniające wszystkie ich oczekiwania.

Tablice ogłoszeniowe Katowice – nie tylko standardowe modele

Na życzenie klientów wykonujemy gabloty ogłoszeniowe do Katowic w dowolnych wymiarach, dbając o staranne wykończenie i najwyższą jakość materiałów. Dodatkowo możemy także zaproponować personalizację tablic poprzez dodanie napisu na fryzie, logo, herbu miasta czy innej grafiki dostarczonej przy składaniu zamówienia. Oferujemy również możliwość malowania proszkowego aluminiowych profili na dowolne kolory, aby dostosować produkt do wystroju wnętrza czy oczekiwań zamawiającego. W razie potrzeby zamieniamy także szkło hartowane na inne materiały, takie jak plexi czy poliwęglan. W każdej gablocie możemy także zamontować oświetlenie LED, dzięki któremu informacje będą widoczne nawet w nocy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach personalizacji gablot ogłoszeniowych, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują rozwiązania, które najlepiej będą pasowały do Twoich potrzeb. A może chcesz zamówić tablice już teraz? Napisz do nas e-mail, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie. Przygotujemy dla Ciebie wycenę i ofertę atrakcyjną tak pod względem terminu, jak i ceny. Zapraszamy do zakupów.do góry
Powered by simk