Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty ogłoszeniowe Radom


Nowoczesne gabloty ogłoszeniowe dla miasta Radom, produkowane przez firmę Arabeska, dają wiele możliwości zastosowania. Nasze gabloty cechuje trwałość, funkcjonalność oraz wysoka estetyka wykonania. Tablice informacyjne dla Radomia zarówno z gablotą zewnętrzną, jak i wewnętrzną, są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, korozję oraz znaczne wahania temperatury. Gabloty dla klientów z Radomia mają osłonę wykonaną ze szkła hartowanego, które jest twardsze i 5 razy bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż zwykła szyba. Gabloty Radom są wyposażone w systemy, które zapewniają swobodny dostęp do tablicy. Dzięki temu wygodnie można umieszczać w nich plakaty i drobne informacje używając magnesów, czy mocując je za pomocą pinezek. Wszystkie produkty marki Arabeska są starannie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jeśli więc szukasz gablot ogłoszeniowych dla firmy w Radomiu, u nas znajdziesz odpowiedź na swoje potrzeby. 


Radom – wybierz gablotę idealną do swoich potrzeb

Jak zamontować tablice informacyjne w Radomiu? Najwygodniej złożyć zamówienie w firmie Arabeska. W ofercie mamy gabloty wewnętrzne i zewnętrzne otwierane przesuwnie, na bok oraz do góry. Wykonujemy gabloty we wszystkich standardowych rozmiarach, a w razie potrzeby możemy też wykonać produkt na indywidualne zamówienie pod wymiar podany przez klienta. Gwarantujemy staranne wykonanie, z dbałością o szczegóły i wykończenie. Nasze ceny są najlepsze na rynku. Zamów gabloty do Radomia bezpośrednio u producenta! W naszym asortymencie znajdują się zróżnicowane modele gablot z dostawą w Radomiu m.in.: 

  • Gabloty ogłoszeniowe w systemie drzwi przesuwnych;
  • Wolnostojąca gablota na słupach;
  • Gablota wewnętrzna jedno i dwuskrzydłowa;
  • Zewnętrzna gablota otwierana do góry. 

Gablota Radom — to hasło warto zapamiętać! W razie dodatkowych pytań nasi konsultanci chętnie doradzą, jaki produkt najlepiej spełni potrzeby. Wysokiej jakości gabloty w Radomiu, będą służyć w doskonałym stanie przez wiele lat. Warto skorzystać z naszych usług tak, jak wielu klientów z innych miast. 

Tablice informacyjne — Radom. Różne modele 

Standardowe tablice informacyjne w Radomiu wykonywane są z aluminium. Podstawą gabloty jest tablica magnetyczna malowana proszkowo na biało. Front gabloty stanowi solidne zabezpieczenie ze szkła hartowanego. Na indywidualne życzenie klienta gabloty do Radomia można spersonalizować. W dostępnej opcji, zamiast tablicy magnetycznej, montuje się podstawę tekstylną lub z korka, do której będzie można przytwierdzać ogłoszenia za pomocą pinezek. Solidne szkło hartowane, które sprawdza się w warunkach zewnętrznych, można zastąpić lżejszym poliwęglanem lub plexi. Kolor aluminiowych profili można natomiast przystosować do identyfikacji klienta bądź instytucji. Istnieje również opcja dodania logo na fryzie lub powierzchni magnetycznej. Dodatkowo w każdej gablocie ogłoszeniowej do Radomia jest możliwość zamontowania oświetlenia LED, dzięki któremu komunikaty będą dobrze widoczne 24 godziny na dobę. 

do góry
Powered by simk