Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Gabloty ogłoszeniowe Białystok


Gabloty ogłoszeniowe dla miasta Białystok obejmują wiele możliwości wyboru spośród dostępnych modeli gotowych oraz niestandardowych, produkowanych na wymiar. Podejmując decyzję, jakie gabloty bądź tablice ogłoszeniowe do firmy z Białegostoku wybrać, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Najważniejsze cechy produktów to trwałość, funkcjonalność w użytkowaniu, estetyka wykonania oraz cena. Gabloty marki Arabeska można zamówić telefonicznie, mailowo lub wybrać produkty w sklepie internetowym. Zapraszamy klientów do sprawdzenia kosztu zakupu poszczególnych modeli gablot i tablic informacyjnych, które są umieszczone wraz z opisami przy produktach, podzielonych na łatwe do przeglądania kategorie. 


Nowoczesna gablota zewnętrzna — Białystok 

Jaka gablota podbija Białystok i cieszy się największym powodzeniem? W ofercie firmy Arabeska klienci znajdą gabloty wewnętrzne i zewnętrzne otwierane przesuwnie, na bok oraz do góry. Gabloty informacyjne do Białegostoku otwierane do góry mogą występować w dwóch wariantach. Standardowy wariant wymagać będzie podtrzymywania szyby przy wieszaniu plakatów. W wyższym modelu oferujemy siłowniki gazowe za dodatkową opłatą, Tego typu tablice informacyjne często znajdują zastosowanie w Białymstoku w kościołach, instytucjach miejskich i przy urzędach państwowych. Dodatkowo gabloty ogłoszeniowe w mieście Białystok montowane na zewnątrz są dostępne jako gabloty wiszące i wolnostojące, wyposażone w aluminiowe nóżki. Tego typu gabloty można spotkać w Białymstoku na dworcach kolejowych i autobusowych.

Estetyczne gabloty wewnętrzne — Białystok 

Wersja gabloty ogłoszeniowej z przesuwaną szybą dostępna na Białystok jest bardzo dobrym rozwiązaniem zwłaszcza w ciasnych korytarzach i małych pomieszczeniach, w których brakuje miejsca, by otworzyć szerokie skrzydło na oścież. Tablice informacyjne otwierane na bok potrzebują nieco więcej przestrzeni, za to zapewniają swobodny dostęp do całej powierzchni tablicy i są bardzo wygodne w obsłudze. Klienci z Białegostoku mają możliwości wyboru modelu gabloty wewnętrznej lub zewnętrznej spośród wielu modeli m.in.: 

Modele gabloty — Białystok

  • Gablota otwierana od góry;
  • Gablota zewnętrzna otwierana na bok;
  • Wisząca gablota jedno lub dwuskrzydłowa;
  • Wolnostojąca gablota na aluminiowych nóżkach. 

Solidne tablice informacyjne — Białystok 

Wszystkie tablice informacyjne na miasto Białystok, zarówno modele tablic zewnętrznych, jak i wewnętrzne gabloty, są wykonywane z wysokiej jakości materiałów. Wykorzystywane do produkcji surowce są odporne na wilgoć, korozję oraz wysokie i niskie temperatury. Gabloty do Białegostoku mają osłonę ze szkła hartowanego, czyli poddanego obróbce cieplnej, która sprawia, że jest ono twardsze i bardziej odporne niż zwykła szyba. Klienci, którzy szukają gablot ogłoszeniowych dla swojej firmy czy instytucji, w firmie Arabeska znajdą odpowiedź na swoje potrzeby! 

do góry
Powered by simk