Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Witryny ekspozycyjneWitryna na puchary

Jeśli w swojej firmie posiadasz różnego rodzaju puchary czy trofea, warto wyeksponować je w reprezentacyjnym miejscu, co z pewnością będzie świadczyło o Twoich kompetencjach oraz znacznym doświadczeniu.


Witryna na sztrandar

W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy solidne witryny na sztandary, chroniące przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Wykonujemy je w oparciu o wymiary danego przedmiotu, a także preferencje klienta.


Witryna sklepowa

Każda firma handlowo-usługowa, oferująca ekskluzywny towar, powinna wykorzystywać witryny sklepowe, które zabezpieczają przed kradzieżą oraz uszkodzeniem danego asortymentu. Oferowane przez nas artykuły wyróżniają się również wysoką estetyką wykonania.


Witryna muzealna

Instytucjom kulturalnym, sportowym oraz szkołom polecamy wytrzymałe i estetyczne gabloty muzealne, dzięki którym można stworzyć atrakcyjną wystawę ciekawych eksponatów. Zamknięcie za niewielki zamek zapewnia wysokie bezpieczeństwo.

Gabloty ekspozycyjne 

Nowoczesne gabloty ekspozycyjne marki Arabeska cechuje wysoka jakość wykonania i ponadczasowy design. Nasze witryny ekspozycyjne do sklepów i muzeów są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, korozję oraz uszkodzenia. Gabloty ekspozycyjne są wyposażone w osłony wykonane ze szkła hartowanego, które dają ochronę cennym eksponatom, medalom, pucharom i sztandarom. Szkło hartowane jest twardsze i bardziej odporne niż zwykła szyba na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie istnieje możliwość zastosowania różnorodnych materiałów np. osłon z poliwęglanu czy plexi. Profile aluminiowe do budowy konstrukcji dają wiele możliwości wykonania wytrzymałych konstrukcji i dopasowania kolorystyki do potrzeb projektu. Dzięki połączeniu szkła i aluminium powstają nowoczesne, estetyczne i trwałe gabloty ekspozycyjne, które sprawdzają w placówkach różnego rodzaju. 

Funkcjonalne witryny ekspozycyjne o wielu zastosowaniach 

Witryny ekspozycyjne marki Arabeska zdobyły renomę dzięki solidnemu wykonaniu, krótkim terminom realizacji i gwarancji najniższej ceny. Warto podkreślić funkcjonalność i uniwersalne zastosowanie, jakie umożliwiają nasze gabloty ekspozycyjne. Przede wszystkim zapewniony jest swobodny dostęp do wnętrza gabloty dzięki nowoczesnym mechanizmom otwierania i zamykania. Istnieje możliwość wyposażenia gabloty ekspozycyjnej w zamek, który zabezpieczy cenną zawartość przed kradzieżą. Wszystkie produkty są starannie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły, a ich cena jest najlepsza na rynku. Klienci, którzy szukają witryn i gablot ekspozycyjnych dla swojej firmy czy instytucji, w firmie Arabeska znajdą w pełni satysfakcjonującą odpowiedź na swoje potrzeby.

Odporne gabloty na trofea, medale i cenne eksponaty 

Oferujemy szeroki wybór gotowych rozwiązań oraz gabloty ekspozycyjne na indywidualne zamówienie. W zależności od potrzeb każda witryna ekspozycyjna może zostać wzbogacona o dodatkowe wyposażenie. Proponujemy gabloty z oświetleniem, które sprawia, że eksponaty są znakomicie widoczne w półmroku. Innym dodatkowym elementem, który może okazać się istotny w miejscach użyteczności publicznej, jest zamknięcie gabloty na klucz. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych półek i postumentów pod eksponaty, a także wybór kolorystyki profili aluminiowych. W celu skonfigurowania produktu prosimy o kontakt.do góry
Powered by simk