Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Witryny muzealne


Wszystkim instytucjom, zajmującym się między innymi organizowaniem różnego rodzaju wystaw, proponujemy wykonywane na zamówienie gabloty i witryny muzealne. Łączą one w sobie szerokie możliwości wykorzystania, dużą powierzchnię wystawienniczą, jak również elegancki wygląd, którego nie powstydziłaby się żadna, nawet najbardziej prestiżowa instytucja kulturalna, sportowa, itp.

Każda witryna muzealna, którą oferujemy, jest dostosowana do potrzeb klienta pod kątem wysokości, dokładnych wymiarów czy kolorów. Standardowo są one zamykane na zamek od góry, jednak jesteśmy otwarci również na zamówienia niestandardowe.

Zastosowanie naszych gablot obejmuje nie tylko prestiżowe instytucje kulturalne. Mogą bowiem stanowić wyposażenie szkół (szczególnie sal tematycznych), ośrodków sportowych, urzędów i wielu innych.Witryna muzealna wysokiej jakości 

Witryny i gabloty muzealne wykonane ze szkła i profili aluminiowych cechuje estetyczny, ponadczasowy wygląd. Witryny muzealne realizujemy na specjalne zamówienia z uwzględnieniem wytycznych. Indywidualne podejście do każdego zlecenia gwarantuje najlepsze dopasowanie parametrów witryny do określonych potrzeb ekspozycyjnych. Oferowane przez nas wyroby wyróżniają wysoka estetyka wykonania oraz uniwersalny design. Stosujemy uniwersalne materiały, które zyskały aprobatę w wyposażaniu muzeum oraz sal wystawowych. Nasze wyroby nie różnią się od standardów przyjętych w branży wystawienniczej na światowym poziomie.

Witryny muzealne ze szkła i profili aluminiowych 

Polecamy gabloty muzealne z profili aluminiowych i szkła. Zarówno pod względem walorów użytkowych, jak i wytrzymałości szkło hartowane oraz nowoczesne profile aluminiowe są to najlepsze materiały na witryny do przechowywania cennych eksponatów muzeum. Szkło hartowane tym różni się od zwykłego szkła, że zostało poddane działaniu wysokiej temperatury w procesie produkcyjnym. Dzięki temu jest 5 razy bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, niż zwykła szyba. Większość wyrobów marki Arabeska powstaje ze szkła i aluminium, a dzięki temu zyskujemy doświadczenie, w jaki sposób optymalnie z nich korzystać. W połączeniu szkła i aluminium osiągnęliśmy wysoki poziom specjalistów. Z przyjemnością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami, przy realizacji nowych zamówień. 

Gabloty muzealne na cenne eksponaty 

Witryna muzealna wykonana z nowoczesnym materiałów to doskonały sposób na zabezpieczenie cennych eksponatów. Witryny szklane i gabloty sprawdzą się jako meble muzealne do prezentowania różnego typu drobnych przedmiotów, które mają dużą wartość. Minimalistyczny design i uniwersalna estetyka nie rozpraszają uwagi zwiedzających, którzy mogą przyjrzeć się prezentowanym w muzeum eksponatom. Ze względu na wszechstronny charakter i wiele wariantów wykończenia nasze gabloty muzealne znajdą zastosowanie w wielu miejscach, które mają do zaprezentowania unikatowe kolekcje wymagające specjalnej oprawy. Witryny muzealne szczególnie polecamy takim instytucjom, jak:

  • Muzea z salami wystawowymi dla zwiedzających;
  • Placówki naukowe, badawcze i oświatowe; 
  • Instytucje kultury i izby pamięci;
  • Mennice;
  • Ośrodki sportowe;
  • Urzędy lokalne, państwowe i budynki administracji;
  • Punkty handlowo-usługowe z akcesoriami znacznej wartości;
  • Inne miejsca wymagające solidnych i eleganckich rozwiązań ekspozycyjnych. 

Gabloty muzealne na zamówienie 

Oferujemy szeroki wybór gotowych rozwiązań oraz gabloty muzealne na zamówienie. W zależności od potrzeb każda witryna muzealna może zostać wzbogacona o dodatkowe wyposażenie. W celu skonfigurowania produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania mailowego. Proponujemy gabloty muzealne z oświetleniem, które sprawia, że eksponaty są znakomicie widoczne nawet w półmroku. Innym dodatkowym elementem, który może okazać się niezbędny w miejscach użyteczności publicznej, jest zamknięcie gabloty na zamek z kluczem. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych kolumn, półek i postumentów pod eksponaty, a także wybór kolorystyki wykończenia profili aluminiowych. Produkujemy gabloty wolnostojące na aluminiowych nóżkach, a także modele wiszące do montażu na ścianie. Oferujemy możliwość zamontowania kółek do gablot muzealnych stojących, by zwiększyć ich funkcjonalność. 

Gablota muzealna w cenie producenta 

Klienci pytają, ile kosztuje gablota muzealna? Cena jest uzależniona od wielu czynników, dlatego warto skontaktować się w sprawie odpowiedzi na to pytanie z naszym działem sprzedaży. Arabeska oferuje typowe witryny muzealne i gabloty na drobne eksponaty oraz niestandardowe rozwiązania, które realizujemy na podstawie indywidualnych projektów. Istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie lub mailowo na witryny muzealne o zróżnicowanej wielkości i nietypowym kształcie. Równolegle istnieje opcja zamontowania wyposażenia dodatkowego (oświetlenie LED, zamek patentowy, kółka do nóżek). Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży!
SZYBKIE ZAPYTANIE O AKTUALNĄ CENĘ

MASZ LEPSZĄ CENĘ? Dopasujemy się do niej!
MASZ MNIEJSZY BUDŻET? Dopasujemy odpowiednią gablotę!
Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższej cenie producenta - kupuj od sprawdzonej firmy!


do góry
Powered by simk