Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Witryny na puchary


Istnieje wiele form promocji firmy, szkoły czy instytucji. Każdy zgodzi się, że jedną z niezwykle skutecznych jest przedstawienie osiągnięć danej placówki, jej uczniów czy pracowników. Dlatego warto postawić na to, by w odpowiedni sposób pochwalić się wygranymi w konkursach czy zdobywanymi umiejętnościami.

W naszej firmie proponujemy rozwiązanie, które łączy w sobie elegancję wykonania oraz atrakcyjną cenę. Jest to szklana witryna na puchary, wykonana z najwyższej jakości aluminium oraz szkła. Materiały te gwarantują nie tylko wysoką wytrzymałość na uszkodzenia, ale także ekskluzywny wygląd.

Oferowana przez nas konstrukcja może stanowić galerię zdobytych pucharów, listów gratulacyjnych, certyfikatów czy dyplomów. Takie szklane witryny, postawione w reprezentacyjnym miejscu z pewnością będą świadczyć o Twoich kompetencjach, wiedzy i umiejętnościach.
Witryna na puchary ze szkła i aluminium 

Reprezentacyjne witryny na puchary wykonane ze szkła i profili aluminiowych realizujemy na indywidualne zamówienie. Jednostkowe podejście do każdego zlecenia gwarantuje najlepsze dopasowanie parametrów witryny do potrzeb naszych klientów. Odstępy między półkami można dopasować do wielkości eksponowanych w witrynie pucharów. Oferowane przez nas wyroby wyróżniają wysoka estetyka wykonania oraz ponadczasowy design. Stosujemy uniwersalne materiały, które zyskały aprobatę na całym świecie. Zarówno pod względem walorów użytkowych, jak i wytrzymałości szkło hartowane oraz nowoczesne profile aluminiowe są to najlepsze surowce do konstrukcji witryny, w której puchary będą nie tylko bezpieczne, ale również znakomicie zaprezentowane. 

Szkolne witryny na puchary 

Witryna na puchary pozwala na profesjonalną ekspozycję cennych przedmiotów, a przede wszystkim trofeów za osiągnięcia sportowe i naukowe. Witryny na puchary umożliwiają systematyczną organizację statuetek i eksponowanie tych, które są najbardziej prestiżowe na topowych pozycjach. Jako producent gablot i witryn różnego rodzaju pracujemy na sprawdzonych materiałach, takich jak szkło i aluminium. Każda witryna na puchary skonstruowana jest na profilach aluminiowych. Charakterystyka aluminiowych profili pozwala na uzyskanie konstrukcji o zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu istnieje możliwość realizacji zleceń nietypowych, które w pełni odpowiadają potrzebom naszych klientów. Szkolne witryny na puchary mogą być wyposażone w nóżki bądź system do zawieszenia na ścianie. 

Witryna na puchary i medale 

Marka Arabeska oferuje typowe witryny na puchary, gabloty na medale oraz niestandardowe rozwiązania, które realizujemy na podstawie indywidualnych projektów. Istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie lub mailowo na witryny o zróżnicowanej wielkości i nietypowym kształcie. Równolegle istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED oraz zamka patentowego. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży!
SZYBKIE ZAPYTANIE O AKTUALNĄ CENĘ

MASZ LEPSZĄ CENĘ? Dopasujemy się do niej!
MASZ MNIEJSZY BUDŻET? Dopasujemy odpowiednią gablotę!
Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższej cenie producenta - kupuj od sprawdzonej firmy!

do góry
Powered by simk