Powered by Smartsupp
Arabeska

gwarancja najniższej ceny

najniższe ceny gablot w Polsce

największy producent gablot

Witryny na sztandary


Jednym z niezwykle ważnych przedmiotów w wielu szkołach czy instytucjach są sztandary. Zawsze darzy się je szacunkiem, a ich wniesienie jest podniosłym wydarzeniem. Dlatego też należy dołożyć wszelkich starań, aby były one godnie przechowywane w specjalnie przeznaczonych do tego miejscach.

Jeśli zastanawiasz się, jak przechować tego typu przedmioty, wybierz nasze szklane witryny na sztandary. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie, dlatego możemy zapewnić idealne dopasowanie do oczekiwań danego klienta. Dodatkowym atutem jest fakt, że projekt konstrukcji te możemy wykonać również w oparciu o budżet, jaki klient ma zamiar wyłożyć na tego typu artykuł.

Szklana witryna, którą oferujemy, będzie najlepszym sposobem na zabezpieczenie tak ważnych przedmiotów, chroni bowiem przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami. W zależności od potrzeb klienta może być wyposażona w niewielki zamek.
Sztandary — jak eksponować i przechować? 

Gabloty na sztandar znakomicie prezentują się na ścianie, gdy są wykonane z wysokiej jakości profili aluminiowych. Dzięki naszej technologii produkcji szklane witryny na sztandary mogą mieć dowolny wymiar, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Produkujemy jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe gabloty na sztandar, a cena zależy od wielu czynników. Gabloty z szybami przesuwnymi mogą być nieco tańsze od innych modeli, które są wyposażone w bardziej zaawansowane mechanizmy. Czynnikiem, który wpływa na cenę, są z pewnością szyby hartowane, zamontowane w gablocie zamiast zwykłego szkła. Istnieje równolegle możliwość użycia takich materiałów jak plexi czy poliwęglan. Aluminiowe profile można natomiast przystosować do potrzeb klienta poprzez malowanie proszkowe na kolor, który lepiej pasuje do sztandaru i wystroju pomieszczenia. Przy składaniu zamówień udostępniamy również opcję dodawania napisu na fryzie, a także wykonanie nadruku z logo, herbem miasta czy inną grafiką przesłaną przez klienta. Dodatkowo w każdej gablocie na sztandar możemy zamontować oświetlenie LED, dzięki któremu będzie on znakomicie widoczny nawet przy przyciemnionym świetle. 

Gabloty na sztandar — rodzaje

Szklane witryny na sztandary są wykonane z dobrej jakości materiałów i z dbałością o szczelność. Gablota to dla pamiątkowego sztandaru znakomita ochrona przed wpływem wilgoci, kurzu czy innych zanieczyszczeń. Hartowane szkło jest odporne na uszkodzenia. Oprócz tego gabloty są też wyposażone w zamki patentowe, które chronią zawartość gabloty przed dostaniem się w niepowołane ręce. Zamki te są w pełni antykorozyjne, więc nie trzeba martwić się, że ulegną zepsuciu pod wpływem czynników zewnętrznych. Gabloty na sztandar wykonujemy na indywidualny wymiar. Klienci mają do wyboru kilka opcji skonfigurowania odpowiadającego potrzebom produktu finalnego: 

  • Gabloty na sztandar jednoskrzydłowe;
  • Dwuskrzydłowe gabloty na dwa sztandary;
  • Witryny ze szkła hartowanego;
  • Gabloty na sztandary otwierane lub z szybami przesuwnymi. 


Szklane witryny na sztandary

Gabloty na sztandar wykonane ze szkła i profili aluminiowych realizujemy na specjalne zamówienia. Indywidualne podejście do każdego zlecenia gwarantuje najlepsze dopasowanie parametrów gabloty na sztandar do potrzeb klientów. Nasze wyroby wyróżnia wysoka estetyka wykonania oraz ponadczasowy design, który idealnie komponuje się z reprezentacyjnym wnętrzem. Stosujemy uniwersalne materiały, zyskujące aprobatę w wyposażaniu auli, gabinetów i sal ekspozycyjnych na całym świecie. Zarówno pod względem walorów użytkowych, jak i wytrzymałości szkło hartowane oraz nowoczesne profile aluminiowe są to najlepsze surowce do konstrukcji gabloty na sztandar. Szkło hartowane tym różni się od zwykłej szyby, że w procesie produkcyjnym zostało poddane działaniu wysokiej temperatury. Dzięki temu jest bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, niż zwykłe szkło. 

Sztandary w dobrych rękach! 

Gabloty sztandarowe marki Arabeska znajdują zastosowanie w urzędach miasta, klubach piłkarskich, komendach straży pożarnej i szkołach. Produkujemy gabloty dla muzeów, przeznaczone na prezentację zabytkowych, historycznych sztandarów i chorągwi. Gabloty szklane znakomicie eksponują haftowane napisy, ornamenty, a nawet bardzo drobne detale, dzięki wykorzystaniu do produkcji szkła o wysokiej przejrzystości i dobrze dobranym profilom aluminiowym, zapewniającym stabilność konstrukcji. Większość wyrobów produkowanych w firmie powstaje ze szkła i aluminium. Z tego względu zyskujemy doświadczenie, w jaki sposób optymalnie z nich korzystać. Klienci mogą nam w pełni zaufać! W łączeniu szkła i aluminium osiągnęliśmy poziom ekspercki i z przyjemnością dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi klientami, przy realizacji nowych zamówień na szklane witryny. Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży telefonicznie lub mailowo. Nasze wyroby są również dostępne online w sklepie internetowym.
SZYBKIE ZAPYTANIE O AKTUALNĄ CENĘ

MASZ LEPSZĄ CENĘ? Dopasujemy się do niej!
MASZ MNIEJSZY BUDŻET? Dopasujemy odpowiednią gablotę!
Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższej cenie producenta - kupuj od sprawdzonej firmy!

do góry
Powered by simk